Ambroseho-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Nebezpečne nahnutý smerovník na križovatke Ambroseho a Romanova.

13. marec 2019

Martin U

Momentálne je smerovník preč. Tam kde bol je len diera v zemi.
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania