Gessayova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 18. februára 2019

Kopy hnijúceho lístia popri plote centra voľného času na Gessayovej. Potrebné upratať.

18. február 2019

Matej

Toto je bežný jav po celej Petržalke :/
18. február 2019

Martin U

Viem. Toto mi akurát udrelo do očí.
26. február 2019

Jarka

Tieto kopy sa tam hromadia celoročne spolu aj s príletenými/odhodenymi odpadkami
26. marec 2019

Martin U

Stále neupratané.
16. apríl 2019

Martin U

Nedostatočne upratané. Jedna stana je stále plná lístia. Potrebné opätovne preposlať.
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
11. máj 2019

Martin U

Stále je tam čo upratať.
07. jún 2019

Martin U

Nič nebolo upratané a ihličia už vyrastá aj burina. Treba oba smery riadne vyčistiť.
02. október 2019

Marek

Toto je neakceptovatelny stav. Uz raz som tam upratoval porozbijane sklo a najradšej by som ľuďom čo tam robia takýto bordel polamal prsty za to...
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie peších komunikácií vo vnútrobloku na Gessayovej ulici bolo zabezpečené prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
26. február 2020

Martin U

Potvrdzujem. Miesto z podnetu bolo vyčistené. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania