Most Lafranconi-zábradlie-zhrdzavené

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Vyriešený
meno
Peter Oravec 18. februára 2019

Zábradlia okolo chodníkov na Moste Lafranconi sú hrdzavé. Nefunguje tam ani základné údržba.

10. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že na základe našich dostupných informácii získaných z evidencie inžinierskych objektov – pasport, sa lávky nachádzajúce pod postom Lafranconi ako aj schodište k lávke. Mesto Bratislava ich nespravuje a na oddelení správy komunikácií Hlavného mesta SR Bratislava sa nenachádzajú žiadne právne ani preberacie listiny k uvedeným objektom.

V danej veci odporúčame obrátiť sa na Národnú diaľničnú spoločnosť Bratislava.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. marec 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na Národnú diaľničnú spoločnosť Bratislava.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. V závislosti od vhodných klimatických podmienok NDS zrealizuje nápravu.

S úctou

Tím NDS
23. apríl 2019

Peter Oravec

Zábradlie bolo natreté, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania