Jantárová cesta-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
PaloP 21. februára 2019

Cyklotrasa na úseku Starý most - Farského je plná chodcov. Využívajú ju dokonca aj kočíkujúci rodičia. Cyklotrasu nie je možné plnohodnotne využívať pri takomto množstve ľudí.
Na druhej strane, na moste v smere do mesta pravidelne jazdia cyklisti po cyklotrase v protismere.

21. február 2019

Jardo Mladší

ako u blbých.Musím súhlasiť cyklochodník plný kočíkov a volne behajúcich deti a psov.Pritom po druhej strane cesty je chodník.Treba dam doplniť VEĽKÚ tabuľu že chodník je vpravo
01. marec 2019

Andrej

suhlasim...netreba im uhnut z cesty alebo ich upozornit...ja som si vsimol zas bezcov, ktori nemaju problem behat v cyklopruhu na ceste vedla aut...robi to problemy, musite sa vyhybat davat pozor...zacnite davat pokuty...
02. marec 2019

Peter

Darmo to chodcom.pripominam este ma poslu... Pripomenul som tom aj mestskacom co isli okolo maximálna ich upozornia. Ak by zacali vyberat pokuty za den sa nazbiera pekna suma.
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. október 2019

Juraj

Bud to ma pre magistrat prilis nizku prioritu, alebo to beru ako neriesitelny problem a kaslu na to.
Rad by som videl do hlav tych chodcov a cyklistov, ktori chodia/jazdia po lavkach, ktore nie su pre nich urcene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania