Jantárová cesta-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 21. februára 2019

Zlomená veľká časť stromu medzi zastávkami električky Farského a Jungmannova pri ramene. Potrebné ho rozpíliť a odviesť.

23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci vás informujeme, že uvedený strom sa nachádza na pozemku spoločnosti Metro Bratislava a.s., ktorú spravuje Magistrát hl. mesta SR Bratislava. Podnet preveríme a práce spojené s odstránením odlomeného konára zaradíme do harmonogramu prác na nasledovné obdobie.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania