Pekná cesta-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 21. februára 2019

Výškovo zle osadený poklop kanálovej šachty na Peknej ceste. Po prejazde uvoľneno búcha. Keď sa niečo opravuje, nech sa dohliadne, že opravuje kvalitne.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Pekná cesta patrí pod správu magistrátu, kam podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. apríl 2019

Martin U

Zatiaľ žiadna zmena či oprava poklopu.
07. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. máj 2019

Martin U

Môže vás mrzieť naďalej. Nič sa v tejto veci nepohlo.
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií o tomto poklope vie, podobných podnetov však máme desiatky a ich oprava je časovo aj finančne nákladná, preto tento zatiaľ nie je vyriešený.

Ďakujeme za pochopenie.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. máj 2019

Martin U

To snáď ani nemyslíte vážne čo ste sem práve napísali? Čo tak využiť a požadovať od zhotoviteľa odstránenie nedostatkov v záručnej dobe na jeho náklady? Ako môže byť toto časovo a finančne náročné???
15. máj 2019

Martin U

Stav stále rovnaký. Toto sa malo už dávno riešiť cestou reklamácie.
31. máj 2019

Martin U

Konečne sa veci pohli. Nielen tento ale asi aj ďalšie 4 poklopy dávajú do poriadku.
31. máj 2019

Martin U

Ešte je skoro hovoriť o vyriešenom podnete. Najprv nech sa ukáže výsledok týchto opráv a potom sa uvidí.
13. jún 2019

Martin U

Konečne opravené poklopy na celej ulici.
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že riešenie trvalo tak dlho, v prípade akýchkoľvek ďalších podnetov nás však neváhajte kontaktovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.