Česká - výtlky na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Chodník vedúci do základnej a strednej školy je v zlom stave. Nielenže je úzky, ale je na nom veľa priehlbin/výtlkov, v ktorých sa drží voda a špina. Je to znechucujúce ísť tadiaľto do školy.

22. február 2019

Novomestan

Je to Budyšínska nie Česká ulica.
04. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania