Farského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 24. februára 2019

Zarastený chodník pri Farského a Černyševského. Kríky a špina zužujú jeho šírku. Potrebné vyčistiť.

20. marec 2019

Martin U

Zatiaľ bez odpovede a riešenia.
28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.
Dané miesto sme preverili v teréne. Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka vykoná orez kríkov a odstránenie odpadkov na chodníku na Mánesovom nám. (roh ulíc Farského/Černyševského).
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Martin U

Vďaka za reakciu. Potom poprosím foto. Zatiaľ je stav takýto.
07. máj 2019

Martin U

Zatiaľ sa nič neudialo. Chodník naďalej zarastá.
30. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Miestny podnik verejnoprospešných služieb zabezpečil rekultiváciu kríkových skupín a tiež údržbu zámkovej dlažby na pešej komunikácii.
30. január 2020

Martin U

Síce to trvalo skoro rok ale podnet je týmto konečne vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania