Nezmyselné vodorovné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. novembra 2013

Dokedy bude na tejto križovatke, príjazd po Kukučínovej ulici od OD Slimák, toto nezmyselné vodorovné značenie?!
V strednom jazdnom pruhu je smerová šípka iba pre priamy smer jazdy!

04. november 2013

Anonym

Vodorovné značenie by tu malo vyzerať takto. V strednom jazdnom pruhu je už viac ako 2 roky!! vyblednutá šípka iba pre priamy smer jazdy.
04. november 2013

Miro

To je pravda vsade sa obnovili len ciary sipky ostali vyblednute v celom meste.Asi na sipky uz nie su peniaze.
04. november 2013

roman

Pokial by anonym spravil aj fotku ktora by ukazala chodnik na pravo, uvidel by zvisle znacenie, ktore jasne hovori o zaradovani a odbocovani v pravom a strednom pruhu. Je jasne ze kazdy kto tade jazdi casto, uz tu vyblednutu sipku na ceste v podstate ani nevnima, co neopravnuje cestarov co maluju zvisle znacenie na cestach k tomu aby ju ignorovali pri obnove.
05. november 2013

anonym

roman, každý spravidla pozná miestne "zvykové právo".
Avšak pre šoféra mimo BA, ktorý prichádza z Hálkovej je problém naštudovať uvedenú tabuľu.
05. november 2013

expert

ak ma sofer z mimo BA problem nastudovat tabulu, evidentne nema co robit za volantom...
05. november 2013

roman

Tabula ako sa zaradit v jazdnych pruhoch je dostatocne velka a dostatocne jasna... a je dostatocne vzdialena pred krizovatkou.. Kto uz toto nepochopi nech radsej chodi po bratislave peso.. A na margo vodorovneho znacenia: treba ho dat do suladu so zvislym znacenim.
05. november 2013

anonym

Sorry "expert", ja nie som mimo BA. Ide o to, aby si pani z komunalu plnili svoje povinnosti tak, aby vodicom ulahcovali dopravu na komunikaciach.
Ta matuca sipka je tam uz viac ako dva roky a pani zodpovedni stale nic!
Myslite si, ze vecer, ked prsi, tak ta znacka D53 plnohodnotne informuje?A je uplne nanic, ked prichadzate od Halkovej a v pravom pruhu pred krizovatkou stoji dodavka alebo nakladne vozidlo.
13. november 2013

P. Blaškovič

Ignorácia tohoto banálneho technické riešenia zo strany MÚ stále pretrváva.
29. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

úprava uvedenej križovatky bola oddelením dopravného inžinierstva nakreslená a v operatívnej komisii prerokovaná a schválená pred vyše 2 rokmi, a to 23.8.2011 - viď príloha.

Príslušný správca komunikácie bol požiadaný, aby obnovil vodorovné dopravné značenie podľa projektovej dokumentácie.


Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
29. november 2013

Sofer Bratislavsky

Pan Papajcik,
my Vas zase ziadame, aby ste si vase poziadavky voci spravcovi komunikacie aj skontrolovali!
Je to viditelne, ze MU Bratislava Nove - Mesto uz dva roky ignoruje magistrat a aj aj vodicov.
21. december 2013

Vlado Medveď

Zbytky tohoto nezmyselnáho značenia sú tam stále!
Vinšujem kompetentným hlboký a ničím nerušený zimný spánok.
05. apríl 2014

Kralovič

Vazeny Mgr. Papajcik, je april 2014 a stale nic. Dni su pekne, slnecne, suche, ... ale je vidiet, ze niektorym stetce vyschli.
29. august 2014

Matúš Čupka

Značenie je stále v pôvodnom stave. Prosíme konečne o obnovu!
30. október 2014

Matej Šebej

Mám, máme dojem, že Magistrát a MÚ BA Nové Mesto si robia z vodičov dobrý deň.
Už tri !!! roky nevyriešený podnet nezmyselného vodorovného dopravného značenia.
26. november 2014

Matúš Čupka

Značenie bolo obnovené.
26. november 2014

J. Kravec

Super. Ďakujeme
26. november 2014

roman

no konecne... to trvalo..
26. november 2014

Vlado Medveď

roman, v prispevku hore si chcel napisat "... maluju vodorovne znacenie..."?
26. november 2014

roman

veru som sa dobre sekol.. sypem si popol na hlavu..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania