Rusovská cesta-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Martin Uváček 24. februára 2019

Bordel krík na rohu Rusovskej a Wolkrovej. Plný špiny a odpadkov. Potrebné ho ostrihať a okolie upratať.

17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. máj 2019

Martin Uváček

Stále nič neriešené. Húština z krikov tam stále zavadzia.
07. máj 2019

Martin Uváček

Od februára sa nič nedeje. Podnet treba opätovne preposlať.
07. jún 2019

Martin Uváček

Nič neriešené. Pošlete to opäť magistrátu?
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. október 2019

Martin Uváček

Absolútne neriešené. Chodník už zarástol tak že o chodníku ani nemožno reči.
13. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. február 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený. Bez reakcie a či riešenia za strany MČ.
23. február 2020

Peter Oravec

Rusovská cesta - nepriechodný chodník kvôli burine

Nepriechodný chodník kvôli burine na rohu Rusovskej cesty a Wolkrovej ulice. Prosím o riešenie a údržbu.
26. marec 2020

Martin Uváček

Podnet staaale neriešený.
27. marec 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. apríl 2020

Martin Uváček

Bez reakcie, krík stále nebol ostrihaný.
11. máj 2020

Peter Oravec

Rusovská cesta-chodník-bariérový

Nepriechodný chodník na rohu Wolkrovej a Rusovskej kvôli neudržovanej zeleni. Prosím o riešenie a údržbu.
11. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
11. máj 2020

Peter Oravec

Pán Haman,
ospravedlňujem sa, že som tento podnet zadával opakovane ako nový podnet, ale tento pôvodný podnet sa mi nezobrazuje medzi mojimi podnetmi (ani pod záložkou "sledované podnety"), a to ani pod Rusovskou cesto a ani pod Wolkrovou ulicou.
Ide zrejme o softvérovú chybu na strane OPS?
Ďakujem za prípadné vysvetlenie/riešenie.
S pozdravom.
12. máj 2020

Michal Haman

Nič sa nestalo, dám vedieť kolegom, aby sa na to pozreli.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

tento podnet bol nahlásený iným užívateľom. Zobrazuje sa pod Rusovskou cestou (Rusovská cesta je v Petržalke aj v Rusovciach).

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
31. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Viac ako rok neriešený, ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
04. august 2020

Martin Uváček

Z kríkov už navyše vyrastajú aspoň 3 m vysoké pajasene, ktoré sa len ďalej rozširujú. Podnet neriešený.
04. august 2020

Martin Uváček

Parádna džungľa. Akurát ľudia sa musia chodníkom presekať mačetou ak ho chcú použiť.
15. október 2020

Martin Uváček

Za rok od pridania podnetu nadobudol krik gigantické rozmery. Absolútne ignorovaný podnet.
06. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
07. január 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. január 2021

Martin Uváček

Jediné, čo sa stalo, že vypílili tie pajasene v strede toho prerasteného kríku. Inak s kríkom samotným sa nič neudialo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania