Neviditeľná žltá čiara "V 12b" na ulici Ružová dolina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 04. novembra 2013

Bolo by vhodné konečne obnovit žltú čiaru v úseku: Výjazd z trhoviska až po Klincovú ulicu.
Vozidlá, ktoré tu zaparkujú, vytvárajú na ulici Ružová dolina tzv. levik. Síce dostanú "papuču" a pokutu, ale to nerieši problém.
Cez pracovnú dobu na tomto úseku vznikajú incidenty a bezpečnosť/plynulosť premávky je tu permanentne narušená.
A každú sobotu dopoludnia je tu dopravný kopals.

05. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť neplánuje obnoviť žltú čiaru, nakoľko je tam osadené zvislé dopravné značenie B34 – Zákaz zastavenia. Doplnenie vodorovného dopravného značenia V 12b – Súvislá žltá čiara by bolo duplicitným riešením. Polícia môže konať a aj koná pri nerešpektovaní existujúceho zvislého dopravného značenia.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
05. november 2013

anonym

Pani Baariova, tak si chodte v sobotu dopoludnia vyskusat vyjazd z Klincovej ulice na Ruzovu dolinu.
08. november 2013

expert

anonym, ale zlta ciara nieje betonovy mur a v tomto ma vynimocne p. baariova pravdu. je uplne jedno, ci tam ta ciara je, alebo nieje, pokial tam je zvysle dopravne znacenie...

niekto kto neovlada dopravne znacky zvysle, si sotva bude robit tazku hlavu zo znacenia vodorovneho...
08. november 2013

anonym

Je to tak. Niekto neovláda dopravné značky a iný, aj keď je "expert", neovláda gramatiku.
Zvisle, zvislo, visieť, ...
08. november 2013

expert

A co teraz? Mas uz krajsi den?
08. november 2013

anonym

Áno, budem mať aj krajšý sen! :)
16. december 2016

Anonymný užívateľ

Dnes pracovníci konečne obnovili žltú čiaru.
Ďakujeme.
16. december 2016

Anonymný užívateľ

expert, takto sa nikto nebude vyhovárať a hrať na hlúpeho, že akože nevidel značku.
25. október 2017

Anonymný užívateľ

Žltá čiara je opäť opotrebovaná!
25. október 2017

Anonymný užívateľ

Žltá čiara je opäť opotrebovaná!
31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Opravu značenie opäť zadáme na vyznačenie.

MU Bratislava - Ružinov
09. december 2017

Anonymný užívateľ

Stav zo včerajška. Zanesená lístím a blatom.
15. december 2017

Anonymný užívateľ

Veľmi interesantné: Dnes nastriekali parkovacie boxy na ulici Ružová dolina pre FO len 50 metrov od miesta podnetu! Tam nebol problém s čistením a s počasím.
Je to naozaj hanba pre starostu p. Pekára.
P.S. Hlavne, že pred voľbami za župana prevzal všetky sťažnosi a podnety a osobne! na ne odpovedal!
Po voľbách je to znova v komunálnej apatii a kóme!
10. máj 2018

Anonymný užívateľ

Stav z dnešného dňa - čiara opotrebovaná a na nej nános hnijúcich listov. :-(
10. máj 2018

Anonymný užívateľ

Stav z dnešného dňa - čiara opotrebovaná a na nej nános hnijúcich listov. :-(
27. október 2018

Anonymný užívateľ

Ani po roku žiadna náprava!
27. október 2018

Anonymný užívateľ

Na podnet od kompetentných ani po roku žiadna reakcia., Namiesto olúpanej žltej farby samé listy a tobolky zo stromov.
29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dakujeme za podnet. Obnova zltej ciary bude zadana dodavatelovi dopravneho znacenia, ktory ju zaradi do svojho harmonogramu.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
18. november 2018

Anonymný užívateľ

Útvar pre styk s verejnosťou, ani po dvoch týždňoch žiadna zmena.
18. november 2018

Anonymný užívateľ

Foto z dnešného dňa. Je to naozaj taký problém vyzametať hnijúce listy a namaľovať 15 metrov žltej čiary?
19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

je viac podnetov ktore dodavatelovi dopr. znacenia MC-Ruzinov zadava, zlta ciara nie je jediny podnet. Dalej je dolezity faktor pocasia. Foto ukazuje suchu cestu, ale dnes 19.11. je pocasie sychrave. Kedze ide o farby a prilnavost k povrchom, tento faktor je brany do uvahy. Preto nie je mozne zo strany MC urgovat dodavatela k okamzitej naprave. Komunikaciu na ktorej ma znacenie prebiehat treba pripravit aj pripadnymi dopravnymi obmedzeniami ku ktorym treba robit aj administrativne ukony smerom k PZ SR.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
23. november 2018

Anonymný užívateľ

Útvar pre styk s verejnosťou, to myslíte Vážne?. Veď tento podnet tu je viac ako rok! A teraz v novembri zrazu argumentujete počasím. P.S. Pritom magistrát nemal ešte minulý týždeň žiadny problém a mohutne realizoval na svojich komunikáciách vodorovné značenie.
30. marec 2019

Anonymný užívateľ

Útvar pre styk s verejnosťou, všetko je pripravené.
Povrch pri obrubníku vyzametaný a teplé + suché dni.
30. marec 2019

Anonymný užívateľ

Hra "Nájdi súvislú žltú čiaru". :-)
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o obnovenie žltej čiary.
O vykonaní Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

žltá čiara bola obnovená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Je to hotové - ďakujeme.
Foto je z dnešného dňa
16. apríl 2020

Anonymný užívateľ

A takto vyzerá žltá čiara po roku.
Pritom po nej vozidlá nejazdia.
Je to ,,povrchne" urobené.
Asfalt treba najprv riadne očistiť a napenetrovať - až potom nastriekať.
P.S. A čiaru namaľujte ďalej od obrubníka. Ostane viac viditeľná aj napriek napadanému lístiu zo stromov - viď fotografie vyššie.
Chcem požiadať OPS na preposlanie podnetu na MÚ Ružinov.
Ďakujem.
02. máj 2020

Anonymný užívateľ

Žiadne čistenie a nulová údržba dopravného značenia.
Pritom magistrát tieto činnosti vykonáva.
Pýtam sa preto MÚ Ružinov - prečo nevidíme žiadne riešenie podnetov a ani žiadnu komunikáciu k podnetom?
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. máj 2020

Anonymný užívateľ

Komunikačné oddelenie - Miestny úrad Ružinov,
minule som sledoval prácu chlapíkov dopravného značenia - za 5 minút mali hotovo!
Takže nabudúce poriadne vyčistiť, napenetrovať a nastriekať poriadnu vrstvu farby.
01. jún 2020

Anonymný užívateľ

Stále neriešené :-(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania