Domkárska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 26. februára 2019

Dobrý deň,
Na Domkarskej ulici v smere od Hrachovej k železnici je celá prava strana krajnice cesty znečistená odpadom a náletovou zeleňou.
Prosím o vyčistenie danej krajnice.
Ďakujem

03. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Podľa mapového portálu hl. mesta Bratislava by tento úsek už mal byť v kompetencií MČ Ružinov. Prosím teda o zmenu zodpovednosti.
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie.
O vyčistení Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Včera páni z RPVPS vyčistili obe strany ulice za čo im ďakujem.
Podnet je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania