Dopravná-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 24. februára 2019

Po odprataní viacerých vrakov z parkoviska pri lokomotive na Dopravnej ulici, by bolo dobré odpratať aj to množstvo zhnitého lístia pod a vedľa aút. Ďakujem

25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Lístie pohrabeme a odstránime.

S pozdravom

MÚ – Rača
05. marec 2019

Martin U

Bolo už lístie odpratané?
08. marec 2019

Martin U

Zatiaľ čiastočne vyčistené. Priestor pri bielej Felicii je pekne vyčistený. Priestor medzi modrou dodávkou a zelenou Felicii - súvislý hrubý pás usadenín a listov. Potrebné ho poriadne očistiť.
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čiastočne bol priestor vyčistený preto, lebo je parkovisko obsadené motorovými vozidlami. Ešte raz na parkovisko vyšleme našich pracovníkov, aby prečistili plochy, ku ktorým sa ešte dostanú. Bez toho, aby sme na deň uzatvorili parkovisko ho však komplexne vyčistiť nevieme. Predpokladáme, že takýto krok by sa stretol s pobúrením obyvateľov.

S pozdravom

MÚ – Rača
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši pracovníci sa na miesto vydali druhýkrát a lepšie priestor vyčistili.

S pozdravom

MÚ – Rača
11. marec 2019

Martin U

Dávam pochvalu pracovníkom MČ. Hneď ten priestor vyzerá lepšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania