Dopravná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 24. februára 2019

Čierna skládka blízko regulačnej stanice plynu a domov na Dopravnej ulici. Konáre, vrecia s odpadom, všeličo sa tam nájde.

25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Vzhľadom na menší rozsah tejto skládky ju dáme zlikvidovať nášmu Stredisku čistoty.

S pozdravom

MÚ – Rača
05. marec 2019

Martin U

Bola už skládka odprataná?
08. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

skládka bola podľa našich informácií odprataná Strediskom čistoty, a to 6.3.

S pozdravom

MÚ – Rača
08. marec 2019

Martin U

Potvrdzujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania