Mýtna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 27. februára 2019

Biela Škoda Octavia stojí na tomto mieste už aspoň 2 roky. TK a Ek jej prepadli pred rokom. Vozidlo tu zavadzia a je potrebné ho odstrániť.

27. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. marec 2019

Jerome

a čo nové? je 10.marec.
13. marec 2019

Martin U

To si počkáme ešte pár mesiacov kým toto auto zmizne.
13. marec 2019

Jerome

mily admin, urgujte, pls
14. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2019

Martin U

Spustnutá Škoda Octavia je stále na mieste a nevyzerá že sa pohne vlastnou silou.
19. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. apríl 2019

Jerome

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

a dva mesiace ste sa cim zaoberali ? :)
09. máj 2019

Martin U

Vozidlo je stále na mieste. Zaslal už magistrát výzvu na jeho odstránenie?
16. máj 2019

Martin U

Žiadna zmena.
16. máj 2019

Jerome

admin, dorazne urgujte! to je vysmech obyvatelom BA??
17. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali na Sekciu životného prostredia.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. máj 2019

Martin U

Bez zmeny. Žiadna výzva na odstránenie.
02. júl 2019

Martin U

Stále sa nič nedeje. Auto stále zavadzia.
03. júl 2019

Jerome

tak znovu poslite Magistratu, ved je to uz trapne...
03. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali na Oddelenie životného prostredia.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. júl 2019

Martin U

Octavia boja konečne odstránená. Vyriešené.
17. júl 2019

Jerome

smutny pribeh od februara! hanba!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania