Lenardova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

tak ako vacsina chodnikov v okoli- cakate kym sa tu zaseju nejake kroviny? ide o minulorocne listie!!! mare harmonogram cistenia?

01. marec 2019

jan borik

Ešte horší chodník z druhej strany neprší nesneží prosím vás očistíte to
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka toto znečistenie nahromadeným lístím odstránil.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotodokumentáciu.



MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania