Novosvetská-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jerome 25. februára 2019

Infraservices dlhofobo nekonaju = oprava cesty po rozkopavke

01. marec 2019

Jerome

Zodpovedny : BVS a jej subdodavatel
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozkopávka bola odstránená.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
14. marec 2019

Jerome

Chvalabohu! Pre mamicky s kocikmi a aj starsich na prechadzke bol tento usek nebezpecny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.