Opustené vozidlo na Majerníkovej 30

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Pavol Paulenda 25. februára 2019

Už druhý mesiac blokuje zjavne nepojazdné vozidlo s EČV TV174DD (defekty na predných pneumatkách) parkovacie miesto. Kedže zavedenie plošného rezidenčného parkovania na Dlhých dieloch je, zdá sa, v nedohľadne, potešilo by nás keby nám naši milí gastarbeitri aspoň nezaberali parkovacie miesto vrakom. Viete s tým prosím niečo urobiť? V poslednom čase sa v našom dvore celkovo rozmnožili podobné "ležiaky", ktorým by práve spoplatnenie postávania pomohlo k zaslúženému odpočinku. Myslím, že je načase konečne vyriešiť parkovanie, kým sa zas nezačne zvolebnievať. Máte nejaký časový výhľad, ako bude projekt rezidenčného parkovania pokračovať?

26. február 2019

Pavol Paulenda

Wow, uz je prec...
27. február 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo sa na mieste uz nenachadza.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania