Štefana Králika-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený

Chybajuci/odstraneny retarder.

Rad by som poziadal kompetentnych o vyjadrenie z akeho dovodu bol demontovany retarder na ulici stefana kralika prdd domom 59.

12. marec 2019

Matus

na zaklade informacii z mestskej casti sa jedna o opravu spomaovaca ktory bude nasledne instalovany spat. dakujem za vyjadrenie MC DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania