Ivana Bukovčana-značka na ceste-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
J. 26. februára 2019

Žltú čiaru označujúcu zákaz parkovania by bolo vhodné "potiahnuť" aj popred zjazdy z chodníka. V opačnom prípade pred nimi môžu parkovať autá (čo aj robia) a zjazdy tak sú nepoužiteľné. Ide minimálne o všetky zjazdy na ulici Ivana Bukovčana.

15. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
23. august 2019

J.

Hoci na iných miestach v DNV žlté čiary pribudli, tieto zjazdy z chodníka sú stále neriešené. Prosím o preposlanie samospráve.
26. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania