M. Schneidera Trnavského-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Maros 26. februára 2019

Na parkovisku nefunguje ani jedna lampa :(

31. marec 2019

Maros

... nefunkčné svietidlá boli najprv hlásené cez https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp , potom cez odkaz pre starostu a stale nič, tma v celej oblasti (systémová porucha alebo naschváľ vypnuté?). Má niekto ďalší tip čo dalej?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania