Jantárová cesta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Pav Rachel 26. februára 2019

Opat spadla. (Mapa je neaktualna, miesto sa nachadza pri Krasovskeho ulici - na petrzalskej strane za starym moste)

28. február 2019

Radovan Bihary

Černyševského-Cesty a chodníky-iné

Vylomena značka Prechod pre chodcov
10. marec 2019

Martin Chalupa

Pri Starom háji-vertikálna značka-poškodená

Poskodena DZ
17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. marec 2019

Martin U

Značka už niekoľko týždňov opäť stojí na mieste. Podnet vyriešený.
29. marec 2019

Pav Rachel

Znacka nestoji, nie je ani na travniku.
11. apríl 2019

Pav Rachel

Vyriesene, znacka stoji :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania