1.mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Auto je tam odstavene cca od jesene 2018.Okolo silvestra tam zacali auto demolovat,mometalne je v stadiu ze sa tam dat dostat do auta.okolo auta je neporiadok+ z prilahlej stavebnej cinnosti za budovou.

26. február 2019

Martin

mometalne auto uz nema spz a foto je starsieho data
15. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad v sídle kraja Bratislava,

Fotografia jasne identifikuje EČV, výzvu majiteľovi o neplatnosti dáva DI
15. marec 2019

Martin

ako som uz pisal foto je starsieho data a aktualne auto uz nema spz
18. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný Okresnému úradu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. marec 2019

Martin

dakujem

aktualny stav auta je -nema uz spz,je viac donicene a neviem ci este bude schopne nastarovat+tam asi chodia do auta na zadnu korbu drogovo zavisly
25. marec 2019

Tatiana Ledényiová

Dobrý deň, podnet bol riešený spolu s majiteľom a mestskou políciou. Odpad bude odvezený spoločnosťou Denova a auto majiteľ prisľúbil odviezť do konca marca.
S pozdravom
odbor výstavby a ŽP
Ing. Tatiana Ledényiová
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe Vášho podnetu vo veci riešenia dlhodobo odstaveného vozidla oznamujeme, že sme písomne nariadili vlastníkovi vozidla okamžité odstránenie vozidla a začali konanie vo veci uloženia pokuty za správny delikt prevádzkovateľa vozidla.

S pozdravom

JUDr. Ján Bubeník
vedúci odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií
Okresný úrad Pezinok
03. apríl 2019

Martin

bolo odpisane ze auto majitel odstrani do konca marca a auto tam stale je
25. apríl 2019

Martin

augo tam stale je a je este viac donicene nez bolo,zaslem aj fotky aktualne
27. apríl 2019

Martin

auto konecne odstranene,ale bordel ostal z auta
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, vďaka za update o podnete. Podnet uzatváram ako vyriešený vzhľadom k tomu, že sa podarilo odstrániť vozidlo, ktoré bolo problémom v tomto podnete. Chcem vás poprosiť, v prípade ak v priestore po vozidle ostal neodstránený neporiadok, nahláste tento problém ako samostatný podnet, bude zaslaný samospráve ako samostatná položka.
Ďakujem,

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania