Miletičova-cyklostojan-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Janči Bakoš 28. februára 2019

Slovnaftbajk stojan na miletičovej je poškodený od parkujúcich áut.

Prosím o jeho opravu a tiež o opatrenie na zabránenie jeho ďalšieho poškodzovania. Či už osadením zábrany alebo zákazom parkovania. Auto na danom mieste je aj tak prekážkou vo výhľade z/na priechod pre chodcov. (viď druhá fotka k podnetu)

27. február 2019

Janči Bakoš

Detail nevhodného parkovania.
04. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
škody na dokovacích staniciach sa budú opravovať v priebehu marca.

Prajeme pekný deň.
S pozdravom /Regards,
Infolinku pre Slovnaft BAJK zabezpečuje Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Referát starostlivosti o zákazníka
05. jún 2019

Janči Bakoš

Cyklostojan pred DM je opäť poškodený. Tentokrát na opačnej strane.

Nebol nainštalovaný betónový "parkovací senzor", tak sa musí opäť opravovať cyklostojan. :/
29. júl 2019

Janči Bakoš

Stojan pravdepodobne poškodzujú autá zásobujúce predajňu DM.

Myslím, že SlovnaftBajk by mal osloviť DM-ku, aby v duchu spoločenskej zodpovednosti škody odstránila a zamedzila ich vzniku v budúcnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.