Na mýte-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Robert F. 27. februára 2019

Na detskom ihrisku pod lavičkami a stolmi a pri nich sú nebezpečné črepy skla.
V prístupnom pokosenom blízkom priestranstve (smer Devín a rieka Morava) sú odpadky (sklo, plasty,...).
Prosíme o vyčistenie.

19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
20. marec 2019

Robert F.

Črepy skla pri a pod lavičkami sú stále.
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: BSK
21. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe odpovede samosprávy bol podnet preposlaný BSK.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.