Krásnohorská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Antoan 27. februára 2019

Vydutý asfalt a za nim priehlbina taktiež poškodený asfalt . Autá si tam odierajú podvozok . Výškový rozdiel cca 20 cm kopec a následne jama.

17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. júl 2019

Antoan

Cesta je už dosť prepadnutá sú problémy s vjazdom a výjazdom z bočnej ulice. Prepadlina je hlboká už cca 20 až 25 cm . Taktiež sa tu vytvára po daždi veľká mláka čo spôsobuje že niektorý vodiči nevedia do čoho idú náhlim brzdením spôsobujú kolízie pri odbočovaní. Taktiež aj keď chcú mláku a prepadlinu obísť často prechádzajú do protismeru čím ohrozujú iných vodičov.
08. júl 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
napojenie na Krásnohorskú ulicu momentálne opravujeme.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2019

Antoan

Cesta je opravená. Podnet vyriešený
14. júl 2019

Antoan

Opravené a zaasfaltované.
18. júl 2019

Martin Nýdr

Podnet je vyriešený, cesta opravená, to je super, bol už najvyšší čas! A ak sa chce, tak sa aj dá! Majetkovo ide o komunikáciu v správe MČ Petržalka a pozemok pod komunikáciou súkromnej spoločnosti. Akoto že to ide a inde kde je pozemok magistrátny a komunikácia magistrátna to odmietajú?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania