Žltá-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

V mestskej casti Jarovce v lese pri umelom kopci Lesy SR minulu jesen 2018 pevadzali tazbu. Odhliadnuc od toho ze to neoznamili majitelom pozemkov, najomnikom a Miestnemu uradu a zo stareho luzneho lesa urobili topolovy sad nechali nam tu aj takyto nebezpecny vysledok ich prace ktory moze na niekoho spadnut!!!

27. február 2019

Goran

Zase to tu vypisuje Žlta Petrzalka... nieje to ziadna Petrzalka ale jarovsky les v katastri m.č. Jarovce... a “praca “ Lesov SR!
17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Lesy SR
17. marec 2019

Goran

Tak to nahlaste Lesom SR! Ja som to hlasil a nic stym nerobia... ak si to niekto vezme do vlastneho uzivania tak ho budu za to buzerovat alebo bude zodpovedny ak sa nieco stane aj ked Lesy SR bez zmluvy a ohlasenia vyrabovali pol lesa... prirody kde sa dal travit volny cas!
18. marec 2019

Michal Haman

Podnet preposlaný na Lesy SR s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania