M. Schneidera Trnavského-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pavol 28. februára 2019

Na zastávkach Švantnerova a Pri Kríži v Dúbravke sú na novopostavených zastávkach prepadliny v dlažbe.

17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zasielame Vám stanovisko dopravného podniku:
dopravný dispečing zastávky detailne nafotí, spíše k tomu hlásenie dopravného dispečingu. Podrobnosti budú v rámci DPB, a.s. odstúpené na odborný útvar.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. máj 2019

Pavol J.

reklamovať !!!
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu aktívne riešime. Ohľadom reklamácie električkovej trate Dúbravka sme Metrostav opakovane písomne upozorňovali na nedostatky, takisto sa dvakrát konalo stretnutie spojené s obhliadkou závad. Nedostatky mali byť podľa písomného prísľubu spoločnosti Metrostav odstránené do 11/2019 a po ich odstránení mal Metrostav nás aj DPB písomne vyzvať k ich prebratiu. Do dneška sa však tak nestalo a závady neboli odstránené. Situáciou sa naďalej zaoberáme. Metrostav budeme žiadať o zdôvodnenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
30. január 2020

Pavol

dakujem zodpovednemu zamestnancovi Magistratu za vyreklamovanie a dosledne riesenie problemu. Drzim(e) palce a sledujeme temu nadalej az do jej uspesneho doriesenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania