Na pántoch-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Monika Volekova 28. februára 2019

Zastavka MHD Na Pántoch je pocarbaná, treba natriet.

01. marec 2019

Aeon

Prečo je to tu dva krát, raz v Rači a raz vo Vajnoroch? https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/64560/na-pantoch-zastavka-mhd-znecistena

Táto časť by mala patriť ešte Rači.
05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nie je v technických ani v ekonomických možnostiach DPB, a. s. obnovovať naraz všetky zastávky, ktoré má podnik v správe. DPB, a. s. obnovuje zastávky postupne tak ako mu to dovoľujú voľné finančné zdroje. Žiaľ, opakovane sa stáva, že zastávky, ktoré prešli rekonštrukciou, alebo boli nanovo vymaľované sa do pár dní stali terčom vandalizmu a boli opäť poškodené. Zastávka, ktorá je vecou podnetu prešla rekonštrukciou v 3. kvartáli 2017.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania