Panenská-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Martin 01. marca 2019

Na Panenskej ulici je v zlom stave budova školy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania