Kubačova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dlhodobo odstavené vozidlá, viac ako rok. Dodávka ma sice STK ale je zjavne nepojazdná sám som videl ako ju pred rokom dotiahli. Navyše blokuje chodník je tam zrejme menej ako 1,5 m voľného miesta. Menší peugeot vlavo je dlhodobo odstavený ale má prázdnu gumu a má stk do 3/2019.

01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Inšpektor verejného poriadku spracuje dokumentáciu k obom vozidlám a prepošleme ich na posúdenie okresnému úradu. Ak ten rozhodne o ich vyradení z evidencie, tak zabezpečíme odťah oboch vozidiel.

S pozdravom

MÚ – Rača
03. marec 2019

Rasto

Modra dodavka zmizla. Maly Peugeot ostal.
13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po posúdení situácie sme zistili, že podnet patrí pod správu magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo je vylepená zákonná výzva v 60-dňovej lehote, ktorá končí 8.6.2019.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2019

Rasto

Auta tam uz nie su. Mozne uzavret.
19. jún 2019

Martin Uváček

Obe vozidlá Peugeot boli odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania