Gercenova-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

opat poposuvane zabrany a veselo si jazdiace auta cez cyklotrasu

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
31. máj 2019

Mmm Msm

dnesny den uz aj na druhej strane si pizzeria urobila priestor na vjazd aut
05. september 2019

Mmm Msm

dnes popresuvane aj klobuky na pesej zone smerom k zst petrzalka. jednoduchsie by bolo napevno usadit stlpiky. tovar si do prevadzok tych 30 m mozu aj vozikom doviezt.
19. október 2019

Mmm Msm

za 8 mesiacov neboli schopni opravit alebo osadit zabrany. osobne odporucam osadit stlpiky a oznacit ich reflexne.
18. november 2020

Mmm Msm

no po 21 mesiacoch stale nic az na to, ze pizzeria si zas odtahuje klobuky. admin, poprosim o urgent je to pesia zona. odporucam osadit stlpiky aspon 4 ks na kazdu stranu.
22. november 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
15. jún 2021

Martin Uváček

Na tomto mieste sú už biskupské klobúky opäť osadené správne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania