Chodník pri Baumaxe

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 07. novembra 2013

Síce asi málo využívaný chodník, čiže priorita je nízka, ale predsa. Strom už výrazne zarastá do chodníka :-( Je medzi železničným násypom a Baumaxom

20. september 2015

Daniel Dudinský

stale nikoho strom, nikoho chodnik??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania