Gagarinova-semafor-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 04. marca 2019

V suvislosti s prestavbou dialnicnej krizovatky Prievoz chybaju odpocitavania zeleneho / cerveneho signalu na hlavnej obchadzkovej trase (od Dostojevskeho radu, cez Landererovu, Kosicku, Prievozsku, Gagarinovu az po ulicu Svornosti) na krizovatkach riadenych semaformi (okrem krizovatky Prievozska / Bajkalska / Gagarinova) v smere do / von z mesta.

Urcite by pomohli k bezpecnosti a k ciastocnemu k zlepseniu plynulosti na obchadzkovej trase.

04. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania