Blokovanie príjazdu k obytnému domu.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o domaľovanie značky na chodník plus umiestnenie dopravnaj značky o zákaze zastavenie v useku cca 4 m, tam kde končí vyznačené parkovanie pred obytný dom Vŕbová 12. Ako je vidieť na fotografiách stále tam parkujú vozidlá, ktorým v tom momentálne nič nezakazuje. Blokujú tým v prípade potreby príjazd vozidiel nájomcov pred hlavný vchod, ako aj prípadný príjazd záchranných zložiek. Keď už je ten panelák raz tak postavený, malo by sa k nemu dať aj dostať. Ďakujem.

10. november 2013

roman

postaci tam namalovat na zem pred chodnik neprerusovanu zltu ciaru.. a potom uz len volat mestsku policiu..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania