Novoveská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
J. 02. marca 2019

Na detskom ihrisku nad dátovým centrom je pravdepodobne pozostatok staršej preliezačky. Takéto tyče môžu byť na detskom ihrisku nebezpečné, bolo by ich preto potrebné odstrániť.

19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na oprave pracujeme. V Denove sa pripravuje nová lavička na prekrytie stĺpikov.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
19. máj 2019

Karol Karol

Už je to opravené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania