Jurkovičova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 04. marca 2019

Biela Škoda 120 pri trafostanici na Jurkovičovej. Mohol by z nej byť pekný veterán, ale takto tu opustená stojí najmenej rok. TK a EK jej skončili koncom roka 2018. Bolo by vhodné ju odstrániť.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola minulý týždeň umiestnená výzva na odstránenie vozidla, ktorá bola neznámou osobou odcudzená. Výzvu preto vylepíme ešte raz, pričom už minulý týždeň začala plynúť 60-dňová lehota na odstránenie vozidla. Po jej uplynutí bude vozidlo odstránené našim dodávateľom.

S pozdravom

MÚ – Rača
07. apríl 2019

Martin U

Biela škodovka bola odstránená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania