Alstrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 03. marca 2019

Modrý VW Transporter odstavený pri autobusovej zastávke na Alstrovej ulici. TK a Ek mu skončili v 8/2018. Vozidlo tu stojí najmenej pol roka. Potrebné ho dať odstrániť.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na existenciu tohto vraku. Po obhliadke vozidla naším inšpektorom naštartujeme proces, ktorého výsledkom bude odstránenie vozidla.

S pozdravom

MÚ – Rača
10. marec 2019

Martin U

V tomto prípade to asi bude chcieť spoluprácu s magistrátom.
17. marec 2019

Martin U

Podľa dnešnej fotky bolo vozidlo VW Trasporter už z Alstrovej odstránené. Vie MČ niečo viac uviesť?
17. marec 2019

Martin U

Vozidlo bolo naozaj odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania