Sad Janka Kráľa-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jozef 05. marca 2019

Neodpratane kopy listia, odpadky na zemi a grafity. Tak to aktualne vyzera v Sade Janka Krala, akoby od komunalnych volieb v novembri 2018 sa nemal on kto starat a udrzovat v nom poriadok a cistotu. Sad chatra pred ocami a mesiace neodpratane listie ke, zial, jeho dokazom. Prosim o napravu.

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Potrebu údržby parku Sad Janka Kráľa sme podali Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý vykonaná potrebné opatrenia.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania