Eisnerova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anton Vojčák 03. marca 2019

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či sa plánuje oprava poškodených chodníkov po oboch stranách na Eisnerovej ulici. Sú to veľmi frekventované chodníky a štrbiny ktoré vznikli na chodníku sú miestami už naozaj veľmi veľké - hlavne pre kočíky a vozíčkarov. Pritom by stačilo starý popraskaný asfalt odstrániť a natiahnuť novú vrstvu.

Verím, že sa nájdu finančné prostriedky na opravu chodníkov "AJ pre ľudí zo sídliska" ;)

24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania