Prístavný most-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 07. marca 2019

V časti Prístavného mosta, ktorá sa nachádza nad Dunajom, bolo zábradlie doplnené o kovové stĺpiky, ktoré zvyšujú bezpečnosť chodcov pohybujúcich sa po moste. Mimo oblasti nad Dunajom však zábradlie takto doplnené nebolo, a v týchto miestach je preto potrebé zábradlie doplniť.

20. marec 2019

Michal

trosku mi unika zmysel toho pletiva, urcite existuje dovod, ale preco bolo dane len na urcitom mieste a nie po celej dlzke?
20. marec 2019

Peter Oravec

Michal, to nie je "pletivo", ale v podstate ďalší, hustejší plot, ktorý je priskriukovaný do toho pôvodného rámu. Nad vodou (Dunajom) ho dali, inde na moste nie. Nedáva (mi) to zmysel.
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. jún 2019

Peter Oravec

...mám pocit, že Vallo a spol. rezignovali... je to neovládateľné ... ide to už samospádom...
23. september 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu časti zábradlia na Prístavnom moste, ktorá sa nachádza nad vodou sme realizovali v roku 2018. Práce pokračujú v tomto roku na lávkach pre peších aj pre cyklistov na petržalskej strane. Zábradlie je momentálne vo výrobe a predpokladaný čas ukončenia prác je do konca roka 2019. Z bratislavskej strany budeme riešiť osadenie zábradlia a jeho výplne až po dokončení obchvatu D4/R7.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. marec 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

S podnetom sme oslovili oddelenie správy komunikácií. Oddelenie uviedlo, že v roku 2019 bolo na lávkach Prístavného mostu realizované osadenie výplní na zábradliach. V súčasnosti teda máme zábradlie “mestského typu“ na obidvoch lávkach Prístavného mosta na petržalskej strane a nad vodou. Z bratislavskej strany momentálne prebieha realizácia výstavby D4R7, ktorá čiastočne zasahuje aj do priestorov lávok. Z uvedeného dôvodu pristúpime k úprave zábradlia na bratislavskej strane po definitívnych úpravách stavbou D4R7.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.