M. Marečka-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
J. 04. marca 2019

Vodorovné dopravné značenie priechodu pre chodcov cez ulicu Milana Marečka pred školou Ivana Bukovčana 3 je už takmer neviditeľné a je potrebné ho obnoviť.

07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

údržba vodorovného dopravného značenie sa bude vykonávať v mesiaci apríl 2019 spolu aj s uvedeným prechodom pre chodcov

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
09. máj 2019

Jozef

už je máj /19 a prechod nie je ani vyprojektovaný.
13. jún 2019

J.

Je jún a stále nič, prosím o opätovné preposlanie podnetu kompetentným.
14. jún 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania