Dopravná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dobry den, prosim o odpratanie komunalneho odpadu na namesticku na Vychodnom pri kontajneroch na oblecenie, dakujem

10. marec 2019

Rendezak

a zase tam niekto odhodil svoj odpad, prosim odstranit betonovu skruz a na jej miesto presunut kontajnery na oblecenie a osadit znacku zakaz odkladania odpadu, dakujem
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vrece s odpadom bolo zlikvidované zo strany nášho pracovníka.

S pozdravom

MÚ – Rača
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čo sa týka odstránenia betónovej skruže, tak najskôr si ju musíme interne zhodnotiť z majetkového hľadiska. Pokiaľ je naša vlastná, tak ju dáme odstrániť.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania