Záhorská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Zaslané samospráve
meno
andy.gee 05. marca 2019

Dobrý deň, chcel by som nahlásiť čiernu skládku na ceste medzi Záhorskou Bystricou a Stupavou v úseku od kaplnky sv. Vendelína so Stupavy, po ľavej strane. Foto je z nedele 3. marca.

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.