M. Schneidera Trnavského-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Milada 06. marca 2019

Dobry den. V tesnej blizkosti zastavky Damborskeho, smer do mesta, sa nachadzaju tieto dva stanky. Su nevyuzivane, vyzeraju nelichotivo a spolu s opustenou a zanedbanou budovou Sklenika nerobia dobru reklamu Dubravke.Da sa s tym nieco robit ? Daju sa tieto stanky odstranit ? Co bude s budovou Sklenika ?

08. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Majetkoprávnu situáciu stánkov prešetríme.

Budova obchodného centra - tzv. bývalý Skleník je súkromným majetkom a jeho vlastník zatiaľ nezverejnil žiadne predstavy o jej ďalšom využití prípadne rekonštrukcii.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
08. marec 2019

SelfMan

Pan Bagar a co ten odpad na schodoch, pod nimi a po okoli? Same stare listie. cakajuce na svoj rozklad.
11. marec 2019

Obcan_z_BA

skoda toho "Sklenika", svojho casu mal svoje vyuzitie.
bolo by dobre ho nejakym sposobom "ozivit" len problem je ze vlastnik neprejavil zrejme ziadny zaujem.
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Stánky sú tam umiestnené na základe platných nájomných zmlúv, vlastníci riadne platia nájomné. Zatiaľ nemáme informácie či ich plánujú využívať aj naďalej. Na ich odstránenie nie je v zásade dôvod. Súhlasíme, že ich vzhľad nezodpovedá dnešným predstavám, ale susediaci súkromný Skleník je väčším estetickým problémom Dúbravky.

Dnes bolo okolie vyčistené od lístia a odpadkov.
Kto? oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
11. marec 2019

SelfMan

Dakujem aspon za vycistenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania