Pionierska - zle nastavený (dočasný) semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Mária 06. marca 2019

Už týždeň stojí kolóna áut na Jeséniovej, kvôli semafóru na Pionierskej, pričom tá bola práve novo urobená. Z dôvodu egoistického dobývanie Koliby developermi a neriešenia s tým súvisiacej infraštruktýry, nie je možné opustiť túto lokalitu inou cestou. Prosím bud o regulovanie dopravy, alebo urgentné riešenie problému, ktorý sa tam vyskytol, nakoľko obyvateľov zabudol niekto informovať....

10. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.