Rovniankova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 09. marca 2019

Aj na petržalské podmienky ohromné množstvo neodprataného lístia na parkovisku Rovniankova 14-16. Doslova sú tam niektoré v závejoch z lístia. Potrebné odpratať.

13. marec 2019

Martin U

Kopy lístia po celom parkovisku.
26. marec 2019

Martin U

Haldy lístia v okolí celej Rovniankovej, nielen na tomto parkovisku. Zatiaľ bez upratania.
28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Práce na danom úseku boli zadané Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Martin U

Zatiaľ sa veľmi neupratovalo. Lístie je stále tam.
16. apríl 2019

Martin U

Boli tam už pracovníci z Petržalky? Lístia je síce menej ale v rohoch stále dosť. Potrebné opätovne preposlať.
09. máj 2019

Martin U

Lístie konečne odpratané. Podnet vyriešený.
13. máj 2019

Martin U

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania