Račianska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
jana 07. marca 2019

Dobrý deň, prosím o odstránenie odpadu ktorý sa opäť kumuluje v okolí cesty pri rampách smerom na Žabí majer za polygrafickou SŠ. Ďakujem

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na chronickú lokalitu z pohľadu vytvárania čiernych skládok, medzi ktoré patrí aj Žabí majer. Preskúmame zodpovednosť za jednotlivé parcely, kde sa odpad nachádza a vyzveme majiteľov na nápravu.

S pozdravom

MÚ – Rača
19. apríl 2019

Aeon

Lokalita bola vyčistená v rámci akcie Zelenej hliadky https://www.facebook.com/events/1851465764957563 takže tento podnet je nateraz vyriešený.

Žiaľ, kým magistrát nevyrieši iný podnet - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/37514/vylomena-garaz - je veľká pravdepodobnosť, že sa situácia zopakuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania