Lietavská-značka na ceste -neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Lubica 09. marca 2019

Zabudnute dopravne znacenie na lietavskej 12

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je neaktuálny, značka na tam už nenachádza.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania