Bariérový chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Reklama zaoberajúca veľkú časť chodníka, čo spôsobuje kolízne situácie.

07. marec 2019

Anonymný užívateľ

Kto osadzuje tie reklamné tabule, resp. kto dáva pokyn, kde majú byť osadené? Pododobný problém bol aj na náprotivnej strane Trnavského mýta, kde bol rovno na zastávke MHD, takže zavadzal cestujúcim pri vystupovaní z autobusov. Tam to vyriešili, ale neviem pochopiť, ako sa takáto vec môže vôbec stať. Rozmýšľa pri tejto práci niekto?
09. marec 2019

Michal

odstranit... chodnik ma sluzit chodcom..
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet ostal nepovšimnutý, reklamná stavba je však v súlade s predpismi a so stavebným povolením a chodník ostáva stále dosť široký na presun chodcov.


S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

magistrát napriek vyššie uvedenému požiadal spoločnosť, ktorá zariadenie vlastní a má s nami uzavretú zmluvu, o presunutie a spoločnosť nám vyhovela. Reklamné zariadenie bolo presunuté ako vidno na obrázku.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania